حضور یک تیم از خراسان رضوی در لیگ برتر بدمینتون ایران

تیم بدمینتون «گروه مهندسی آسمان مشهد» با کسب عنوان دوم لیگ دسته یک کشور به لیگ برتر بدمینتون ایران راه یافت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، رضا رضایی سرمربی تیم بدمینتون «گروه مهندسی آسمان مشهد» گفت: رقابت‌های دسته یک بدمینتون ایران با شرکت ۱۲ تیم در ۳ گروه ۴ تیمی برگزار شد که تیم ما در گروه سوم این رقابت‌ها با تیم‌های نماینده خراسان شمالی، فولاد تک‌فراور آسیای نیشابور و اوج تهران هم‌گروه شد که خوشبختانه با انجام بازی‌های منسجم و پویا موفق ظاهر شدیم.

وی ادامه داد: در جمع‌بندی امتیازات تیم‌ها، شهرداری گنبد کاووس بر سکوی نخست ایستاد و تیم ما با کسب عنوان نایب‌قهرمانی جواز حضور در لیگ برتر ۱۴۰۲ مردان ایران را به دست آورد.

رضایی خاطرنشان کرد: تیم بسیار جوان و کاملا بومی‌ای داشتیم با حمایت‌های هیات بدمینتون خراسان رضوی و حامی مالی تیم، موفق شدیم در نخستین سال تشکیل این تیم با شایستگی به لیگ برتر راه پیدا کنیم.

وی بیان کرد: تجربه خوب و موفق تیم بدمینتون «توس مسیر» مشهد در استفاده از بازیکنان بومی به‌عنوان محرک و انگیزه‌ای برای ما قلمداد شد و باعث افتخار بدمینتون مشهد است که اینک ۲ نماینده جوان و کاملا بومی و یک دست در لیگ برتر فصل آینده کشور داشته باشد.

گفتنی است؛ تیم بدمینتون «گروه مهندسی آسمان مشهد» با ترکیب محمدامین علی اکبریان، نیما جباری، عارف خادم رضوی، سید‌محمد‌حسین گلچین و محمد‌متین قاسمی با سرمربیگری رضا رضایی در این رقابت‌ها شرکت کرده است.