15 ورزشکار جانباز و معلول خراسان رضوی در اردو تیم های ملی

رئیس هیات جانبازان و معلولین خراسان رضوی گفت: تاکنون ۱۵ ورزشکار از خراسان رضوی برای شرکت در مسابقات پاراآسیایی هانگژو به اردو تیم‌های ملی دعوت شدند.

به گزارش روابط عمومی و پایگاه اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، مصطفی صفایی درباره اعزام ملی پوشان خراسانی اظهار کرد: ۱۵ ورزشکار جانباز و معلول خراسانی برای اعزام به مسابقات پاراآسیایی هانگژو به اردو‌های تیم‌های ملی دعوت شدند.

وی افزود: خراسان رضوی با ۶ بازیکن در تیم ملی بسکتبال با ویلچر، بیشترین ملی پوش را دارد؛ در این راستا مهدیه روحانی، ندا بلوچی، رقیه صالحی، مهسا سعادت، فتانه پورآت و فاطمه مولایی ۶ ملی پوش تیم ملی بسکتبال با ویلچر از خراسان رضوی هستند.

رئیس هیات جانبازان و معلولین خراسان رضوی تصریح کرد: نسرین شاهی ملی پوش تیراندازی خراسان رضوی از ۱۷ شهریور در تهران به اردوی تیم ملی اضافه خواهد شد.

صفایی ادامه داد: خراسان رضوی در تیم ملی والیبال نشسته نیز نماینده دارد که هادی رضایی در قامت سرمربی و مهدی بابادی و علیرضا پور سمنانی در قامت بازیکن آقایان و فاطمه جهانی، معصومه زارعی و زهرا لطفی در قالب بازیکن بانوان به این مسابقات اعزام خواهند شد.

وی اضافه کرد: علی صیفی در وزنه برداری و ابوالفضل ظریف در رشته شنا از خراسان رضوی به این مسابقات اعزام خواهند شد.

انتهای پیام//