تکریم زائران پیاده امام مهربانی‌ها در دهه پایانی ماه صفر

سرپرست معاونت فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی گفت: در دهه پایانی ماه صفر زائران امام مهربانی‌ها در سالن‌های ورزشی استان اسکان داده شده و مورد تکریم قرار خواهند گرفت.

به گزارش روابط عمومی و پایگاه اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، سید جلال حقیرالسادات دراینباره اظهار کرد: دومین جلسه ستاد اسکان زائرین پیاده دهه پایانی ماه صفر در محل سالن جلسات اداره کل ورزش وجوانان خراسان رضوی با حضور نمایندگان استانداری و مدیران مجموعه‌های ورزشی برگزار شد.

وی با اشاره به شرکت نماینده اداره کل ورزش و جوانان در جلسات متعدد ستاد اسکان زائران پیاده در استانداری و فرمانداری ادامه داد: با هماهنگی‌های صورت گرفته ۱۶ مجموعه ورزشی با ظرفیت ۱۴ هزار و ۴۰۰ نفر به صورت استقرار و اضطرار به استانداری معرفی شده است.

سرپرست معاونت فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی خاطر نشان کرد: اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی همگام با سایر دستگاه های اجرایی پذیرای زائران امام هشتم (ع) خواهد بود.

حقیرالسادات ضمن تقدیر از ستاد اسکان زائران پیاده تصریح کرد: با اعلام کمبود‌های بعضی از مجموعه‌های ورزشی از جمله سرویس بهداشتی و حمام با هماهنگی هلال احمر، شهرداری و قرارگاه مرکزی به صورت موقت تجهیز خواهد شد.

وی افزود: اداره کل ورزش و جوانان اقدامات بسیار خوبی را در این حوزه و سایر مسائل فرهنگی انجام داده و امیدوارم در شان مشهد مقدس بتوانیم خدمتگزار زائران باشیم.

سرپرست معاونت فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی ضمن تسلیت ایام عزاداری اهل بیت(ع) بیان کرد: امیدوارم این عزاداری‌ها در ایام پایانی ماه صفر مورد قبول حق تعالی قرار گیرد و موجب بصیرت و شناخت بیشتر به سیره و روش ائمه(ع) شود.

انتهای پیام//