۱۶ مجموعه ورزشی در خدمت اسکان زائران دهه آخر صفر

مسئول اسکان اماکن ورزشی دهه آخر صفر گفت: ۱۶ مجموعه ورزشی مشهد به صورت استقرار و اضطرار ویژه زائران دهه پایانی ماه صفر در نظر گرفته شده است.

به گزارش روابط عمومی و پایگاه اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، هانیه امانی دراینباره اظهار کرد: با هماهنگی‌های صورت گرفته ۱۶ مجموعه ورزشی با ظرفیت ۱۴ هزار و ۴۰۰ نفر به صورت استقرار و اضطرار به استانداری معرفی شده است.

وی ادامه داد: در این راستا ۱۰ مجموعه ورزشی از جمله سالن مهران، شهید بهشتی، قدس و سالن شهدا در اختیار زائران برای اسکان قرار گرفته و ۶ سالن ویژه شرایط اضطرار خواهد بود.

امانی خاطر نشان کرد: اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی در دهه پایانی ماه صفر، همگام با سایر دستگاه های اجرایی پذیرای زائران امام هشتم (ع) خواهد بود.

کارشناس فرهنگی اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی ضمن تقدیر از ستاد اسکان زائران پیاده تصریح کرد: با اعلام کمبود‌های بعضی از مجموعه‌های ورزشی از جمله سرویس بهداشتی و حمام با هماهنگی هلال احمر، شهرداری و قرارگاه مرکزی به صورت موقت تجهیز شده است.

امانی با اشاره برپایی موکب امام رضا(ع) در محل اداره کل ورزش و جوانان استان، اضافه کرد: اداره کل ورزش و جوانان اقدامات بسیار خوبی را در این حوزه و سایر مسائل فرهنگی انجام داده و امیدوارم در شان مشهد مقدس بتوانیم خدمتگزار زائران باشیم.

انتهای پیام//