رتبه چهارم خراسان رضوی در المپیاد استعدادهای برتر بسکتبال کشور

رئیس هیات بسکتبال خراسان رضوی گفت: تیم خراسان رضوی در رده بندی با نتیجه نزدیک ۶۴ به ۵۶ بازی خود را به فارس واگذار کرد.

به گزارش روابط عمومی و پایگاه اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، مجید ولی‌پور درباره این مسابقات اظهارکرد: المپیاد استعدادهای برتر بسکتبال کشور در ۸ گروه با حضور ۳۰ تیم از سراسر کشور به میزبانی اصفهان برگزار شد.

وی با اشاره به رتبه هشتم استان در مسابقات سال گذشته افزود: خراسان رضوی با توجه به تمرینات مداوم امسال در زمره ۴ تیم برتر مسابقات قرار گرفت.

رئیس هیات بسکتبال خراسان رضوی بیان کرد: تیم استان توانست تیم‌های اردبیل، کردستان، کرمان، مرکزی و گلستان را شکست دهد اما بازی با خوزستان را وگذار کرد.

ولی پور ادامه داد: خراسان رضوی با حضور ۵ بازیکن ۱۲ ساله در این دوره شرکت کرد تا سال آینده نیز با وجود این بازیکنان جزو مدعیان قهرمانی قرار گیرد.

وی تصریح کرد: ۴ بازیکن از خراسان‌رضوی جزو نفرات برتر مسابقات بودند که می‌توان به امید خاکپور از باشگاه ذوالفقار، کوروش شاهسون از باشگاه الیت، امیر محبوبی از باشگاه فلای و عرفان ابراهیمی از باشگاه بارثاوا اشاره کرد.

رئیس هیات بسکتبال خراسان‌رضوی تصریح کرد: در بازی پایانی نیز تیم اصفهان با برد مقابل خوزستان به مقام قهرمانی رسید و تیم فارس سوم شد.

انتهای پیام/ح.م/