معرفی تیم‌های برتر مسابقات والیبال بانوان در خوشاب

رئیس اداره ورش و جوانان خوشاب از پایان مسابقات والیبال بانوان با حضور تیم هایی از 4 شهرستان خراسان رضوی با معرفی تیم های برتر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و پایگاه اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، سیروس اجنوردی درباره این مسابقات اظهار کرد: مسابقات والیبال بانوان با حضور ۱۱ تیم از شهرستان‌های خوشاب، سبزوار ،فیروزه و جوین به مناسبت هفته دفاع مقدس برگزار شد.

وی افزود: این مسابقات در محل سالن ورزشی یادگار امام (ره) شهرستان خوشاب برگزار گردید.

رئیس اداره ورزش و جوانان خوشاب بیان کرد: در این دوره تیم‌های شرکت کننده در دو گروه چهارتایی و یک گروه سه تایی و به صورت دوره ای با هم به رقابت پرداختند.

اجنوردی تصریح کرد: در پایان این مسابقات تیم های پیروز سبزوار ،سایان فیروزه و سون اسپورت خوشاب به ترتیب مقام های اول تا سوم را از آن خود کردند؛ همچنین تیم طلا و جواهری صداقت جوین به مقام چهارمی این دوره دست یافت.

وی ادامه داد: داوری این رقابت‌ها را الهه نظری از سبزوار و زهره سادات حسینی، سمیه سادات حسینی و مریم براتی از شهرستان خوشاب برعهده داشتند.

رئیس اداره ورزش و جوانان خوشاب خاطرنشان کرد: روز گذشته نیز همایش پیاده‌روی گرامیداشت هفته دفاع مقدس در شهر نوده انقلاب شهرستان خوشاب برپا شد.

اجنوردی اعلام کرد: در پایان این همایش ، بین نفرات شرکت کننده به قید قرعه هدایایی تقدیم شد.

انتهای پیام//