تاج فیروز مطرح کرد: تشکیل شورای مشورتی ورزش برای رسیدن به اهداف واحد

مدیر کل ورزش و جوانان خراسان رضوی گفت: هدف از تشکیل شورای ورزش استان خارج شدن ورزش از حالت جزیره‌ای و رسیدن به اهداف واحد است.

به گزارش روابط عمومی و پایگاه اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، علیرضا تاج فیروز در مصاحبه با برنامه صدای ورزش رادیو خراسان به مناسبت هفته تربیت بدنی اظهار کرد: اولین شورای مشورتی استان با حضور متولیان ورزش به منظور رسیدن به اهداف واحد در ورزش تشکیل شد.

وی افزود: این شورا با حضور نمایندگانی از آستان قدس رضوی، شهرداری، شورای شهر، آموزش و پرورش، آموزش عالی و پیشکسوتان ورزش استان برگزار شد.

مدیر کل ورزش و جوانان خراسان رضوی با اشاره به برپایی نمایشگاه هفته تربیت بدنی در پارک ملت مشهد تصریح کرد: نمایشگاه هفته تربیت بدنی با حمایت همه دستگاه‌ها به خصوص شهرداری مشهد از ۲۷ آبان در پارک ملت برگزار خواهد شد که این نمایشگاه متفاوت تر از سال‌های گذشته خواهد بود.

تاج فیروز اضافه کرد: به هیات‌های ورزشی اعلام کردیم برنامه‌های خود را پیرامون این هفته و با محوریت ورزش‌های خانوادگی برنامه ریزی کنند.

وی درباره نمایندگان پاراآسیایی خراسان رضوی تصریح کرد: قبل از اعزام ورزشکاران برنامه‌ای در استانداری برگزار شد که از ورزشکاران و مربیان حاضر تقدیر مادی و معنوی به عمل آمد.

مدیر کل ورزش و جوانان خراسان رضوی خاطرنشان کرد: در این دوره ۲۸ ورزشکار در ۹ رشته ورزشی شرکت خواهند کرد و این اطمینان وجود دارد که اوضاع استان بهتر از بازی های آسیایی باشد.

تاج فیروز نسبت به سوال مجری درباره برگزاری انتخابات مهندسی شده بیان کرد: طی ۴ ماه گذشته انتخابات بسیاری در هیات‌های مختلف برگزار شده و به عنوان مثال انتخاباتی با یک کاندید وجود داشت اما رای نیاورد.

وی ادامه داد: در انتخابات هیات پرورش اندام نیز کاندید برتر با اختلاف کمی پیروز شد و در انتخابات تکواندو با وجود دو کاندیدا، یک کاندیدا حائز همه آرا ماخوذه شد.

مدیر کل ورزش و جوانان خراسان رضوی درباره وضعیت کارکنان اداره کل ورزش و جوانان استان بیان کرد: همکاران ورزش و جوانان استان از مظلوم ترین، پرکار ترین و توانمندترین کارکنان دولت هستند‌.

تاج فیروز خاطر نشان کرد: در این مدت شاهد کار شبانه روزی همه عزیزان در بخش‌های مختلف بودم؛ در این رابطه با تلاش همکاران، بودجه سال گذشته را توانستیم برگردانیم.

وی درباره مسابقات بین‌المللی کاراته جام هشتمین خورشید اظهار کرد: این مسابقات با حضور هزار و ۱۰۰ شرکت کننده از کشورهای ایران، چین، پاکستان، افغانستان و عراق در دوبخش بانوان و آقایان و در رده‌های سنی و اوزان مختلف برگزار خواهد شد.

مدیر کل ورزش و جوانان خراسان رضوی گفت: کمپ بین‌المللی تکواندو نیز با حضور نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامي و رئیس فدراسیون تکواندو در مجموعه ثامن افتتاح شد و امیدواریم بتوانیم هرچه سریعتر این مجموعه ۴۰۰ هکتاری را به ثمر برسانیم.