برگزاری جلسه شورای ورزش شهرستان کاشمر

رئیس اداره ورزش و جوانان کاشمر از برگزاری جلسه شورای ورزش این شهرستان به مناسبت هفته تربیت بدنی خبرداد.

به گزارش روابط عمومی و پایگاه اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، کاظم اسماعیل نژاد دراینباره اظهار کرد: به مناسبت گرامیداشت هفته تربیت بدنی و با حضور مسئولان شهرستان، شورای ورزش با محوریت توسعه ورزش همگانی و ورزش ادارات در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

وی در این جلسه ضمن ارائه گزارشی آماری از عملکرد اداره ورزش و جوانان خاطرنشان کرد: بعد از وقفه چهارساله اولین جلسه شورای ورزش در شهرستان برگزار شده که امیدواریم روزهای روشن برای ورزش کاشمر رقم بخورد.

رئیس اداره ورزش و جوانان کاشمر تصریح کرد: شورای ورزش عالی ترین مرجع سیاست گذاری و تصمیم گیری در امر ورزش شهرستان است.

اسماعیل نژاد بیان کرد: یکی از پایدارترین راه‌های جلوگیری از آسیب های اجتماعی، ناهنجاری‌های رفتاری و سالم‌سازی محیط و زندگی اجتماعی توسعه ورزش و همگانی کردن آن به خصوص در محلات کم برخوردار است که باید برنامه ریزی دقیق برای توسعه آن صورت پذیرد.

وی ضمن تاکید به عقد تفاهم نامه همکاری فی مابین اداره ورزش و جوانان و دستگاه های اجرایی در جهت هم افزایی و هماهنگی  برنامه های ورزشی در شهرستان بیان کرد: در شهرستان یزد هیئات مذهبی در طول سال غیر از ایام سوگواری به فعالیت‌های فرهنگی ورزشی می‌پردازند؛ لذا ما هم باید با ارگان‌های مذهبی به این  تعامل برسیم که هیئات مذهبی هم در طول سال کارهای فرهنگی ورزشی انجام بدهند.