تجلیل از برترین های ورزشی شهرستان بردسکن

در مراسمی از برترین‌های ورزش شهرستان بردسکن تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی و پایگاه اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی؛ رضا غلامی رییس اداره ورزش و جوانان بردسکن در مراسم تجلیل از برترین های ورزش این شهرستان اظهار کرد: قهرمانی تمام ورزشکاران در سال ۱۴۰۲، زحمت تمامی هیات های ورزشی، سرپرستان ،مربیان، پیشکسوتان و ورزشکاران است.

وی خاطر نشان کرد: با همین پشتکار در سال جدید صاحب مقام های بیشتر در سطح کشور و حتی بین الملل خواهیم بود.

در این مراسم مدیح شهردار بردسکن نیز از تلاش تمام ورزشکاران و اداره ورزش و‌جوانان قدردانی نمود و افزود: شهرداری و شورای اسلامی در حد توان به ورزش شهرستان کمک خواهند کرد و برای ما افتخار است در کنار قهرمانان ورزشی حضور داشته باشیم.

امام جمعه بردسکن نیز چند دقیقه ای در رابطه با جوانان صبحت نمود و یکی از مواردی که انسان باید داشته باشند جسم سالم دانست که لازمه جسم سالم را ورزش دانست تا در کنار روح سالم در جهت رسیدین به قله ها افتخار و نزدیکی به پروردگار کمک نمایند.

حجت الاسلام نیک بین نماینده مردم ترشیز در ادامه از همه‌ی ورزشکاران و تلاشگران عرصه‌ی ورزش؛ همه‌ی آن کسانی که در صحنه‌های ورزشی تلاش می کنند، زحمت میکشند، سختی‌ها را تحمّل می کنند تشکر و قدردانی نمود و عنوان کرد: در جهت تکمیل و ایجاد زیرساخت های ورزش در ترشیز برای همه رشته ها تلاش خواهند کرد تا نوجوانان و جوانان ما در فضاهای مناسب ورزشی جهت رسیدن به سطح های کشوری و بین المللی گام بردارند‌.

29 اردیبهشت 1403