انتخابات شبکه تخصصی سمن های جوانان خراسان رضوی برگزار شد

انتخابات دبیران شبکه‌های تخصصی سازمان‌های مردم نهاد جوانان خراسان رضوی با حضور نماینده وزارت ورزش و جونان و جمعی از جوانان این استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و پایگاه اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، انتخابات شبکه‌های تخصصی سمن های جوانان خراسان رضوی برگزار و دبیران ۹ شبکه انتخاب شدند.
در این انتخابات شبکه‌های خلاق و نوآور، امداد و نجات، شبکه آسیب‌های اجتماعی(حاشیه نشینی)، کارآفرینی، سلامت اجتماعی، نشاط و اوقات فراغت، ترویج گفتمان دینی و جهاد تبیین، ازدواج و خانواده، فرهنگی و امور ورزش با آرای سمن‌های جوانان، دبیران و اعضای خود را شناختند.
این انتخابات با حضور مجتبی ویژه، دبیر شبکه ملی سبک زندگی و سمن های جوانان در سالن اجتماعات اداره کل ورزش و جوانان برگزار شد.
حسن عزیزی، سرپرست گروه ساماندهی امور جوانان خراسان رضوی در حاشیه این جلسه گفت: پس از تایید صحت انتخابات از سوی اداره کل مشارکت های اجتماعی و فعالیت های داوطلبانه وزارت ورزش و جوانان، شبکه های تخصصی منتخب استانی رسماً آغاز به کار خواهند کرد.
وی افزود: شبکه های تخصصی سمن های جوانان با رویکرد ساماندهی مشارکت ها، هم افزایی و توانمندسازی با هدف شناخت شبکه مسایل جوانان در سطح استانی و ملی و برنامه ریزی نظام مند و مساله محور در حال برگزاری است.

12 خرداد 1403