پیام تبریک مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی به مناسبت فرارسیدن هفته ازدواج

علیرضا تاج فیروز فرارسیدن هفته ازدواج را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی و پایگاه اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، علیرضا تاج فیروز مدیرکل و رییس ستاد بزرگداشت هفته ازدواج استان خراسان رضوی طی پیامی فرا رسیدن هفته ازدواج را تبریک گفت.

در متن این پیام آمده است:

ضرباهنگ و قلب تپنده اجتماع،برافراشتن بنای الهام آفرین،امید افزا و گرمابخش کانون پرمهر شکل گیری خانواده ای است که بقا و دوام آن ، منوط به ازدواجی است؛ آسان،آگاهانه،بهنگام وپایدار بویژه جوانان با تاسی و تمسک به سیره عملی مولای متقیان،حضرت علی بن ابی طالب(ع) و حضرت فاطمه زهرا(س).

ازدواج؛ابزار زندگی برای ابراز بندگی خداوندی است که آن را مایه ی آرامش و رحمت بندگان خویش قرار داد تا خوان کبریایش را به بواسطه رحمت و رحمیت خویش از وسعت رزق و حفظ دین گرفته تا عفاف از زنگار گناه برای سلوک در ملکوت و ماوا گزینی در جوار قرب الهی اش گسترانیده است..

این جانب با تبریک فرا رسیدن هفته نخست ماه ذی الحجه الحرام که به یمن ازدواج آسان و آسمانی امیرالمومنین(ع) و دختر رسول گرامی اسلام(ص) به عنوان روز و هفته ازدواج نامگذاری شده است ،بر شکل گیری این بنیان مرصوص و نستوه با بهره گیری از همه ظرفیت های مادی و معنوی بویژه دستگاه های اجرایی،تشکل های مردمی ،خیرین،حامیان و هادیان و فعال این عرصه خطیر تاکید می کنم.

از پروردگار متعال توفیق و عاقبت بخیری همه جوانان این مرزو بوم را مسئلت دارم.

19 خرداد 1403