جلسه ستاد ساماندهی جوانان شهرستان بردسکن برگزار شد

جلسه ستاد ساماندهی جوانان شهرستان بردسکن در هفته ازدواج با حضور فرماندار، رئیس اداره ورزش و جوانان ، معاونت فرمانداری و مدیران ادارات عضو ستاد و بانکها برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و پایگاه اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، به نقل از روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان بردسکن، جلسه،  ستاد ساماندهی جوانان شهرستان بردسکن  بامحوریت ازدواج در هفته ازدواج با حضور  فرماندار، رئیس اداره ورزش و جوانان  ، معاونت فرمانداری  و مدیران ادارات عضو ستاد و بانکها برگزار شد.

غلامی  رئیس اداره ورزش و جوانان ضمن تبریک سالروز ازدواج حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه و تشکر از حضور مدیران گفت : تمامی ادارات باید به حمایت از جوانان برنامه های خود را در هفته ازدواج که از ۱۹ خرداد تا ۲۵ خرداد است اجرا کنند.

وی برگزاری کارگاههای آموزشی پیرامون ازدواج را برای تقویت آشنایی زوجین در زندگی مشترک و کاهش طلاق ها مهم دانست و همچنین فراهم کردن شرایط برای ازدواج  آسان را مهمترین هدف دانست.

علی دهقان زاده فرماندار بردسکن  ضمن تبریک سالروز هفته ازدواج  در جهت فراهم نمودن شرایط ازدواج آسان برای جوانان، گفت:«هماهنگی و برنامه‌ریزی می‌تواند، راه رسیدن به تشکیل ازدواج های موفق را بیشتر نماید البته باید  کارگروه‌ها تشکیل و تقسیم وظایف را موجب تسریع در روند کار کرد .

در پایان این جلسه از سه نفر از بانوان فعال حوزه ازدواج جوانان و همچنین چهار زوج که با ازدواج آسان زندگی مشترک خود را شروع کردند تجلیل شـــد.

21 خرداد 1403